Transport bażantów

     Transport bażantów jest bardzo ważnym elementem całej hodowli. Dlatego też podobnie jak w infrastrukturę fermy, inwestujemy w odpowiedni tabor samochodowy. Pozwalający bezpiecznie i komfortowo dostarczyć bażanty do naszych klientów.

  • Posiadamy flotę wyspecjalizowanych pojazdów wyposażonych w odpowiednią wentylację, systemy pojenia, skrzynki transportowe i satelitarny system kontroli trasy przejazdu.
  • Posiadamy licencję przewoźnika z uprawnieniami do transportu żywych zwierząt na terenie całej Europy i Azji. Nasze bażanty dostarczamy w najdalsze zakątki Europy i kraje zachodnie i środkowej Azji.
  • Nasi kierowcy posiadają niezbędne uprawnienia i licencje, przeszli odpowiednie kursy i szkolenia by zabezpieczyć transport bażantów zapewniając im jak najlepsze warunki podczas drogi.
  • Dla wygody naszych klientów bażanty dostarczamy w skrzynkach z tworzywa sztucznego, skrzynkach drewnianych i kartonach jednorazowych.


     Poza transportem dorosłych i młodych bażantów, transportem piskląt posiadamy pojazdy i doświadczenie w transporcie jaj lęgowych bażantów. Jaja lęgowe dostarczamy w dowolne miejsca w Europie. Współpracujemy nadzorem weterynaryjnym, organizujemy kompleksową obsługę transportów.

     Świadczymy usługi zewnętrzne transportu żywych bażantów, piskląt jak i jaj lęgowych.