Bazanty.pl na Expo Hunting 2012

Hodowla bażantów łownych w Klonie na targach łowieckich EXPOHunting 2012

W tym roku mieliśmy przyjemność po raz pierwszy wystawiać się na targach łowieckich EXPOHunting w hali Expo Silesia w Sosnowcu. Znalezienie się wśród grona wielu znamienitych marek sprawiało, że niniejsze doświadczenie jest dla nas tym bardziej cenne. Uczestniczenie w targach było niezmiernie ciekawym i pouczającym przeżyciem, które z pewnością wpłynie na naszą przyszłą działalność.

Pawilon "Bazanty.pl" co prawda nie znajdował się w centrum wystawy, jednak jego konstrukcja przyciągała wzrok. Nasz punkt został zaaranżowany na wzór dużej woliery. Dodatkowo, ściany przyozdabiały wielko-formatowe fotografie z naszej hodowli, które zachwycały liczne grono odwiedzających. Hitem okazał się model bażanta, który został uwieczniony na wielu, robionych przez Państwa, zdjęciach.

Nasze stoisko miało nr 80 i cieszyło się zainteresowaniem nie tylko ze strony kół łowieckich, ale również prywatnych hodowców, czy biur polowań. Zwiedzający pytali o istotne kwestie dotyczące naszej hodowli bażantów w Klonie, m. in.: gdzie się znajduje hodowla, jaki jest jej typ, jaki gatunek ptaków pielęgnujemy oraz przede wszystkim czy łatwo można je zasiedlać na terenie łowisk.

Mieliśmy okazję w praktyce przekonać się, jakie są Państwa oczekiwania i ku naszemu zadowoleniu musimy stwierdzić, że udało nam się je spełnić. Zależało nam przede wszystkim, by wymienić się doświadczeniami, które na pewno w najbliższym czasie postaramy się zrealizować. Hodowla bażantów jest naszą pasją, w którą w pełni się angażujemy. Mamy nadzieję, że podczas rozmowy Państwo to odczuli.

Każdy zainteresowany otrzymywał ulotkę informacyjną wraz z wizytówką oraz drobny upominek. Targi trwały 3 dni (od piątku do niedzieli) i trzeba przyznać, że był to naprawdę satysfakcjonujący dla nas i mamy nadzieję, że również dla Państwa, czas.

DO ZOBACZENIA NA NASTĘPNYCH TARGACH!